Google Website Translator Gadget

środa, 11 stycznia 2012

Jeździk-pchacz

Ostatnio jak byliśmy na wizycie u neurologa pani dr poleciła aby Emilce kupić taki jeździk-pchacz, przy okazji świetnej zabawy dziecko może trochę ćwiczyć rączki i nóżki wzmacniając je ,co dla Emilki jest wskazane.Taki jeździk jest lepszy niż tradycyjny chodzi, który nie jest zachwalany przez rehabilitantów i bardzo ogranicza dziecko. Emilka jeszcze do podłogi nie dostaje, ale jak podrośnie troszkę to zacznie się odpychać stópkami, mam taką nadzieje hehe.I choć jeździk służy do zabawy to może nam a zwłaszcza Emi pomóc trochę wzmocnić mięśnie rąk bo w końcu musi balans utrzymywać na zakrętach no i oczywiście wspiera się na rękach dzięki konstrukcji jeździka. Jeździk ma również płozy, które można potem demontować, tak jak i inne części tej zabawki. Wybrałam ten model ze względu na pasy bezpieczeństwa i możliwość demontażu, dzięki temu jeździk może pełnić kilka funkcji i rosnąć razem z dzieckiem.
Konstrukcja jeździka pozwala na dopasowanie zabawki do wieku dziecka. (3 możliwe warianty):
Pierwszy wariant ustawienia, przeznaczony jest dla dziecka powyżej 6-go miesiąca - wtedy służy jako jeździk.
Druga opcja, jako pchacz, przeznaczona jest dla malca powyżej 12-go miesiąca, dziecko odpychając się nogami z pewnością będzie się prawidłowo rozwijało i świetnie bawiło.

Po ukończeniu 18-go miesiąca można zdemontować oparcie dając dziecku więcej przestrzeni i swobody.

SMOBY Jezdzik Pchacz KUBUS PUCHATEK Balade Disney.
Tutaj składanie jeździka
Naklejamy nalepki :)
i kilka zdjęć z samej jazdy

Emilka dostała także kilka zabawek interaktywnych tj: kostka od dziadka i i hula kula od cioci Kasi i wujka Sebastiana.świnka nadal jednak pozostaje w czołówce ulubionych zabawek


2 komentarze:

  1. Mała jest urocza,
    A jeździk super sprawa

    OdpowiedzUsuń
  2. no powiem Ci że jak do tej pory to jedna z niewielu rzeczy, która się nie nudzi mojemu dziecku w 5 minut hehehe

    OdpowiedzUsuń